close button

Новини

Мобільний додаток «ІНТАЛЕВ: Корпоративний менеджмент» на IOS

20 июл 2017 Читати новину
Нова система організаційного управління для агрохолдингу «Терра Де Люкс» від ІНТАЛЕВ

Група компаній «ІНТАЛЕВ» повідомляє про те, що успішно завершений проект створення системи організаційного управління для технологічного агрохолдингу «Терра Де Люкс».
Враховуючи ключові показники ефективності (КПЕ), була розроблена організаційна структура, посадові інструкції і система мотивації персоналу. Агрохолдингу стала доступна база для підвищення ефективності системи управління і прогресивного руху до досягнення стратегічних цілей.  

У Києві пройшов майстер-клас з управлінського обліку та консолідації звітності

21 квітня в Києві успішно відбувся майстер-клас Академії менеджменту «ІНТАЛЄВ» за участю власників бізнесу, керівників напрямків і TOP-менеджерів великих українських компаній.

22 апр 2016 Читати новину
Підсумки серії майстер-класів в рамках «Тижня управління бізнесом»

Завершилася найбільш очікувана бізнес-подія цієї весни – «Тиждень управління бізнесом з ІНТАЛЄВ». На участь в заході надійшло понад 300 реєстраційних анкет.

30 мар 2016 Читати новину
Підсумки майстер-класу «Ефективне управління ліквідністю компанії»

У Києві 18 лютого відбувся майстер-клас «Ефективне управління ліквідністю компанії». Учасники майстер-класу ознайомилися з успішними напрацюваннями колег з інших галузей бізнесу

22 фев 2016 Читати новину
Про тенденції розвитку ІТ і систем управління Борис Старинський розповість в «МІМ-Київ»

Борис Старинський, керуючий партнер ГК «ІНТАЛЄВ» прочитає курс «Інтегровані системи управління ефективністю компанії» для слухачів бізнес - школи «МІМ-Київ» програми PMD "Управління ефективністю".

11 фев 2016 Читати новину
Українське представництво ГК «ІНТАЛЄВ» повідомляє про успішно проведене навчання «Основ ТОС» керівників Благодійного фонду «Розвиток України»

Експерти ГК «ІНТАЛЄВ» провели семінар-тренінг для керівників основних підрозділів Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Мета навчання полягала у вивченні інструментів ТОС для підвищення ефективності процесів логістики та дистрибуції.

18 дек 2015 Читати новину
Бізнес-практикум «Сходинки до ефективності бізнесу: від управління фінансами і KPI до оптимізації управління запасами»

Українському бізнесу зараз, як ніколи важливо об’єктивно оцінювати наявні власні ресурси, контролювати їх використання та слідкувати за показниками стану справ в компанії. Фінансове управління та управління запасами є найвагомішими важелями у забезпеченні добробуту бізнесу за будь-яких умов. Відповідаючи потребам ринку, ГК «ІНТАЛЄВ» проводить серію відкритих бізнес-практикумів у різних містах України (Вінниця, Львів, Луцьк). В програмі найефективніші методики, інструменти та успішний досвід оптимізації ключових областей управління.

29 сен 2014 Читати новину
1 2 3 4 5 ... 114

Підпишіться та отримайте
свіжі новини і заходи.